O nas

Witamy na stronie footweb.pl. Nie jest to strona skupiająca ogromne ilości statystyk i informacji piłkarskich (od tego mamy niezawodną Wikipedię). Strona powstała z myślą o stworzeniu najbardziej miarodajnych rankingów w świecie piłki nożnej – tworzonych przez kibiców. Głównym punktem jest ranking meczów piłkarskich. Dodajemy do naszej bazy najlepsze potyczki w historii futbolu. Dodatkowo kibice mają możliwość oceny bramek, drużyn, piłkarzy i rozgrywek piłkarskich. Każdy wpis do naszej bazy oceniany jest w skali od 1 do 10. Nie używamy żadnych składowych ocen – użytkownik przyznaje jedną notę według swoich subiektywnych odczuć.

Nasza baza będzie codziennie powiększana o nowe wpisy, gotowe do oceny. Na koniec każdego dnia, na naszym Twitterze (https://twitter.com/footwebpl) i Facebooku (https://www.facebook.com/footwebpl/), będziemy podawać informację o najnowszych wpisach. Zachęcamy do śledzenia fanpage’a.

Nasza strona bazuje na społeczności kibiców. Zachęcamy do przesyłania nam swoich propozycji do każdej z kategorii. Prosimy o używanie do tego formularza umieszczonego w zakładce kontakt. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie dotyczące działania strony i pomysłów na jej ulepszenie.

Zapraszamy do tworzenia wspólnej społeczności footweb.pl!

Fonts by Google Fonts. Icons by Fontello. Full Credits here »